Polowanie na jedzenie! cz. 1 MLEKO

Chcecie dowiedzieć się jak zrobić domowy jogurt albo jakie właściwości ma kefir? Ciekawi Was skąd wzięły się ziarna kefirowe, albo czym różnią się od siebie mleka różnych zwierząt? A słyszeliście o mleku wielbłądzim? Wraz z Fundacją Wielkie Rzeczy zapraszamy na warsztaty! Wspólnie przygotujemy jogurty oraz kefiry i porozmawiamy o ich właściwościach. Porównamy produkty domowe i gotowe ze sklepu. Kto wie, może to będzie początek Waszej przygody z mleczną fermentacją! W trakcie warsztatów możliwa będzie degustacja różnych mlecznych produktów, m. in. świeżego mleka i domowego kefiru.

Chętnych proszę o zgłaszanie się na adres e-mail: contact@gaps-guide.com lub w komentarzu pod wydarzeniem na FB Fundacji.

Adres: Gdynia, ul. Wołodyjowskiego 5. Na końcu uliczki szukajcie małego białego domku z brązowym dachem.

Warsztat jest bezpłatny finansowany w ramach projektu Wzmocnione, ze środków przekazanych przez Magovox, projekt Wzmocnione koordynowany jest przez fundację Ashoka oraz Magovox.

Chcecie zabrać ze sobą swoje dzieci? Nie ma sprawy! - dla dzieci w wieku 4-7 lat mamy w tym czasie oddzielne wydarzenie, zapisy na stronie FB Fundacji Wielkie Rzeczy, możecie też mieć dzieci przy sobie 🙂

Otwarte: Pn-Pt 8.00-18.00 So 8.00-14.00

+48 513 782 119

contact@gaps-guide.com

Obserwuj mnie:

© 2022 GAPS Guide Karolina Sorn - Cała zawartość bloga ma wyłącznie charakter informacyjny. Właściciel tej strony nie składa żadnych oświadczeń co do dokładności ani kompletności jakichkolwiek informacji na tej stronie lub znalezionych przez kliknięcie na link w tej witrynie. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia w tych informacjach. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, obrażenia lub uszkodzenia spowodowane wyświetlaniem lub wykorzystaniem tych informacji. Niniejsze warunki użytkowania mogą ulec zmianie w dowolnym czasie i bez powiadomienia.