Jelita, bakterie i my, czyli kto nami rządzi

Wraz z Fundacją Wielkie Rzeczy zapraszamy Państwa na drugie webinarium z cyklu o zdrowiu i spektrum autyzmu.

Porozmawiamy o tym, jakie bakterie znajdują się w układzie pokarmowym człowieka. Odpowiemy o ich funkcjach i wzajemnych relacjach oraz o tym, co dzieje się, kiedy zostaje zaburzona równowaga między nimi.
Przedstawimy działanie układu pokarmowego od kęsa do …! pożegnania w toalecie i powiemy dlaczego ten ostatni element jest bardzo ważny.

Webinarium jest bezpłatne, dostępne będą LIVE na profilu FB Fundacji.

Webinarium finansowane jest ze środków Miasta Gdyni, w ramach zadania publicznego realizowanego dla Gdyńskiego Centrum Zdrowia- projekt: Relacje- Społeczność- Rozwój.

Otwarte: Pn-Pt 8.00-18.00 So 8.00-14.00

+48 513 782 119

contact@gaps-guide.com

Obserwuj mnie:

© 2022 GAPS Guide Karolina Sorn - Cała zawartość bloga ma wyłącznie charakter informacyjny. Właściciel tej strony nie składa żadnych oświadczeń co do dokładności ani kompletności jakichkolwiek informacji na tej stronie lub znalezionych przez kliknięcie na link w tej witrynie. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia w tych informacjach. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, obrażenia lub uszkodzenia spowodowane wyświetlaniem lub wykorzystaniem tych informacji. Niniejsze warunki użytkowania mogą ulec zmianie w dowolnym czasie i bez powiadomienia.